Skład Rady Rodziców SP15 2020/21

Podczas zebrania Rady Rodziców, zostały przeprowadzone wybory Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2020/21:

W wyniku głosowania zostało wyłonione nowe Prezydium Rady Rodziców:

• przewodnicząca: pani Marta Karp
  • wiceprzewodnicząca: pani Agnieszka Sawicka
  • sekretarz, skarbnik: pani Magdalena Brzostowska

W wyniku głosowania wyłoniono również Przedstawiciela rodziców z oddziałów przedszkolnych. Została nią pani Karolina Rutkowska-Kosakowska.
Kontakt do Przedstawiciela Rady Rodziców z oddziałów przedszkolnych:

Drodzy Rodzice !

Pragniemy poinformować, iż Rada Rodziców z funduszy z wpłat Rodziców w miesiącach:

wrzesień – październik - listopad 2017

-     wsparła finansowo prace remontowe wykonywane w szkole (remont sali 207, dekoracja – Mural z Patronką Szkoły oraz gabloty z przeznaczeniem na wystawę dotyczącą historii szkoły, zakup płyt na odbojnice)

-        zakupiła dwa tonery do drukarek oraz papier ksero biały - 80 ryz

-        zakupiła potrzebne artykuły medyczne do gabinetu pielęgniarki

-        zakupiła medale grawerowane jako nagrody w konkursie „Wiem wszystko o Patronce naszej szkoły”

-        sfinansowała zakup dyplomów na Pasowanie Przedszkolaka

-        zakupiła upominki dla przedszkolaków na Mikołajki

-   przekazała pieniądze na stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie  dwóm uczennicom

W najbliższym czasie Rada Rodziców pragnie sfinansować w całości lub dofinansować następujące inwestycje:

·         zakup i montaż rolet okiennych w sali 303;

·         remont dwóch sal lekcyjnych w czasie ferii zimowych (sala 303 i 217);

·         zakup znaczników odblaskowych dla zawodników „Gwiezdnych Meczy”;

·         remont szkolnej czytelni;

·         zakup i montaż szafek dla uczniów (jeżeli spotka się to z pozytywnym odzewem rodziców

Zapraszamy do kontaktu z Prezydium Rady Rodziców!

Rodzinne warsztaty decoupage

W poniedziałek 19.06 o godzinie 15:00 w sali 103

odbędą się rodzinne warsztaty decoupage. Warsztaty poprowadzą panie Ula Kurzątkowska oraz Ania Gryko. Panie chętnie doradzą, pomogą w ozdabianiu. Warto zabrać ze sobą przedmioty, którym można nadać drugie życie, drewniane pudełka, szkatułki, doniczki, deski do krojenia, kubeczki.

serdecznie zapraszamy

Książki dla rodziców- nowość w naszej bibliotece

W niedługim czasie biblioteka szkolna otrzyma pieniądze na zakup nowych książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Każdy może zgłosić swoje propozycje. W związku z tym czekamy również na pomysły od Rodziców. Mogą to być również propozycje książek dla rodziców. Dzięki temu biblioteka szkolna może wzbogacić się o książki wybrane dla rodziców, przez rodziców. Prosimy o przesyłanie tytułów książek wraz z autorami na adres mailowy przewodniczącej Rady Rodziców do 6 kwietnia

adres mailowy przewodniczącej Rady Rodziców : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspólne porządkowanie terenu wokół szkoły

Drodzy Rodzice. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję porządkowania terenu wokół naszej szkoły. Zapraszamy chętnych dnia 5 kwietnia o godzinie 16:15. Zabieramy ze sobą potrzebne rzeczy: rękawice, worki, grabie, itp. Wspólnie zadbajmy o czystość i porządek wokół szkoły. Serdecznie zapraszamy.

Rodzice z Rady Rodziców.