Drodzy Rodzice !

Pragniemy poinformować, iż Rada Rodziców z funduszy z wpłat Rodziców w miesiącach:

wrzesień – październik - listopad

-     wsparła finansowo prace remontowe wykonywane w szkole (remont sali 207, dekoracja – Mural z Patronką Szkoły oraz gabloty z przeznaczeniem na wystawę dotyczącą historii szkoły, zakup płyt na odbojnice)

-        zakupiła dwa tonery do drukarek oraz papier ksero biały - 80 ryz

-        zakupiła potrzebne artykuły medyczne do gabinetu pielęgniarki

-        zakupiła medale grawerowane jako nagrody w konkursie „Wiem wszystko o Patronce naszej szkoły”

-        sfinansowała zakup dyplomów na Pasowanie Przedszkolaka

-        zakupiła upominki dla przedszkolaków na Mikołajki

-   przekazała pieniądze na stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie  dwóm uczennicom

W najbliższym czasie Rada Rodziców pragnie sfinansować w całości

lub dofinansować następujące inwestycje:

·         zakup i montaż rolet okiennych w sali 303;

·         remont dwóch sal lekcyjnych w czasie ferii zimowych (sala 303 i 217);

·         zakup znaczników odblaskowych dla zawodników „Gwiezdnych Meczy”;

·         remont szkolnej czytelni;

·         zakup i montaż szafek dla uczniów (jeżeli spotka się to z pozytywnym odzewem rodziców

Zapraszamy do kontaktu z Prezydium Rady Rodziców!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Rodziców związane z funkcjonowaniem szkoły oraz chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

przewodnicząca:                              pani Katarzyna Sułkowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wiceprzewodnicząca:                       pani Aurelia Justyna Sadowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wiceprzewodniczący:                        pan Adam Stroczkowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sekretarz:                                       pani Magdalena Brzostowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skarbnik:                                         pani Katarzyna Murzyn – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zebranie Rady Rodziców

Serdecznie zapraszamy na pierwsze Zebranie Rady Rodziców w nowym roku szkolnym 2017/2018,

które odbędzie się  dnia 19 września ( wtorek) o godzinie 17.00 w sali teatralnej.

Rodzinne warsztaty decoupage

W poniedziałek 19.06 o godzinie 15:00 w sali 103

odbędą się rodzinne warsztaty decoupage. Warsztaty poprowadzą panie Ula Kurzątkowska oraz Ania Gryko. Panie chętnie doradzą, pomogą w ozdabianiu. Warto zabrać ze sobą przedmioty, którym można nadać drugie życie, drewniane pudełka, szkatułki, doniczki, deski do krojenia, kubeczki.

serdecznie zapraszamy

Drodzy Rodzice !

Przypominamy, że głosowanie na naszą szkołę w konkursie

"Extra szkolna stołówka z Delmą Extra"

trwa do najbliższej środy 31 maja.

Zachęcamy wszystkich do głosowania!!!

Drodzy Rodzice !

Przypominamy, że zbiórka makulatury w naszej szkole trwa

do 31 maja, czyli do środy.

Uroczyste podsumowanie całorocznej akcji zbiórki makulatury, wręczenie pamiątkowych dyplomów i drobnych nagród najbardziej aktywnym uczniom, odbędzie się w połowie czerwca.

Informacja o terminie apelu zostanie podana w najbliższym czasie.