Świetlicowe zabawy

Po feriach zimowych uczniowie klas I-III wrócili do szkoły. W związku z tym świetlica również została otwarta. Nauczyciele dbają o to, by czas spędzony w szkolnej świetlicy był ciekawy. Pani Kasia Sułkowska w poniedziałek zaprasza dzieci na tematyczne zajęcia oraz znane i lubiane zabawy ( chowanego, mam chusteczkę haftowaną, zagadki, rebusy, zabawy na śniegu i inne). W piątki natomiast organizuje wspólne oglądanie filmów poprzedzone własnoręcznym wykonaniem biletów do kina. Nasza świetlica na ten czas zamienia się w salę kinową, gdzie każdy ma bilet i swoje miejsce. Po seansie dzielimy się swoimi wrażeniami. Do tej pory dzieci obejrzały filmy: "Potwory i spółka" i "Niania".

foto cool