/Brzechwa, Tuwim - dzieciom/

BRZECHWA, TUWIM - dzieciom

23 czerwca odbyła się w naszej szkole  kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego "Brzechwa, Tuwim - dzieciom". Celem konkursu jest propagowanie twórczości tak wielkich i lubianych poetów jak Julian Tuwim czy Jan Brzechwa. Uczniowie którzy brali udział w konkursie zostali wyłonieni ze swoich klas. Trzeba przyznać, że włożyli dużo pracy nie tylko w pamięciowe opanowanie tekstu ale też w odpowiednią charakteryzację. Podziękowania należą się wszystkim Uczestnikom za ich pracę oraz Nauczycielom i Rodzicom, którzy pomogli dzieciom w tych przygotowaniach. Mamy nadzieję że za rok grono uczestników powiększy się.