Warsztaty plastyczne z rodzicami

Przed Świętami Wielkanocnymi w klasie III A odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci "Kartki  i ozdoby Wielkanocne". Wszyscy obecni z wielkim zaangażowaniem oraz radością wykonali piękne, kolorowe prace.

Dzień Babci i Dziadka w kl. III a

19 stycznia w klasie III A została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Podczas słodkiego poczęstunku dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Radościom i buziakom nie było końca.

Konkurs "Najpiekniejsza ozdoba świąteczna"

W grudniu odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na "Najpiękniejszą ozdobę świąteczną" dla klas I-III. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych i pięknych prac, wykorzystujących różnorodne techniki i materiały.

Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Julia Łuckiewicz kl. II B SP 32
I miejsce - Nikola Sarosiek kl. III A SP 15
II miejsce - Małgorzata Oleksza kl. I D SP 51
II miejsce - Wiktoria Sołowiej kl. II A SP 51
III miejsce - Milena Jacewicz kl. I A SP 32
III miejsce - Kinga Szklaruk I A SP 38.

Wyróżnienia:

Gabriel Krasowski - kl. II B SP 32
Justyna Matyszczyk - kl. III B SP 15
Aleksander Andrzejewski kl. III A SP 1
Dominika Wołpiuk - kl. III A SP 15.

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konkursie.

Mikołajki w III a

6 grudnia do klasy III A zawitał Mikołaj. Nasz gość obdarował prezentami wszystkie grzeczne dzieci,  nikt nie dostał rózgi ( chociaż była w zanadrzu, co widać na załączonym obrazku :)) Dzieci również nie zapomniały o imieninach Mikołaja, złożyły mu życzenia i zaśpiewały piosenkę. Były bardzo zadowolone i chętnie przybijały Mikołajowi "piątkę" oraz przytulały się. Mikołaj obiecał, że jeszcze w tym miesiącu odwiedzi każdego indywidualnie. Czy do tego czasu dzieci będą grzeczne? Okaże się w święta Bożego Narodzenia pod choinką.

Spotkania ze Strażą Miejską

W listopadzie naszą szkołę odwiedzili pracownicy Straży Miejskiej w Białymstoku w ramach "Bezpiecznych spotkań". Bardzo ciekawie przedstawili swoją pracę i obowiązki. Jednak największy aplauz wzbudził strażnik miejski na czterech łapach, czyli pies pracujący. Jego zachowanie i umiejętności wywołały prawdziwy podziw wśród wszystkich zgromadzonych. Gratulujemy i jesteśmy pod wrażeniem obu strażników miejskich: opiekuna i jego czworonożnego przyjaciela... Pozdrawiamy i zapraszamy w wolnej chwili raz jeszcze.