Informacje o kołach zainteresowań

LISTA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2016/17

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych / nazwa zajęcia

Dzień tygodnia realizacji zajęć

Godziny realizacji zajęć

Klasy

Babicz Elżbieta

Koło polonistyczne

piątek

15:25-16:10

VI

Czeremcha Marcin

Lekkoatletyka – zajęcia sportowe

wtorek

14:35-15:20

Va, Vb

Głowacka – Maciejuk Urszula

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl. III

poniedziałek,
wtorek

10:45-11:30
10:00-10:30

I
IIIa, b

Gryko Anna

Koło plastyczne

wtorek

12:30-13:30

III c

Grodzki Jarosław

Piłka siatkowa – zajęcia sportowe

sobota
środa

10:00-11:30
16:20-17:50

IV-VI

Harasimczuk Urszula

Koło języka angielskiego

poniedziałek

10:45-11:30

I-II

Kaczmarek Witold

Zajęcia sportowe

sobota

9:00-10:30

IV-VI

Kaczyńska Ewa

Zajęcia wokalne

poniedziałek

16:15-17:00

IV-VI

Kikolska – Kisiel Marta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla kl. IV

czwartek

14:35-15:20

IV a, b

Korniłowicz Katarzyna

„Razem lepiej, razem łatwiej” – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. II

środa

14:35-15:20

II d

Kowalczuk Marzena Teresa

„W świecie baśni Andersena” – zajęcia czytelnicze kl. III

czwartek

12:45-13:45

III a, III c

Kowejsza Violetta

Zajęcia muzyczno-teatralne

środa

12:45-13:40

IIIa, b, c

Kozak Katarzyna

„Razem lepiej, razem łatwiej” – zaj. dyd.-wyrównawcze dla kl. II

czwartek

8:00-8:45

II c

Kuczyńska Izabela

Koło Młodego Odkrywcy

środa

13:40-14:25

V b, VI b

Kurzątkowska Urszula

Zajęcia integracyjne

piątek

8:00-9:00

I-III

Laskowska Jolanta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. IV-V

czwartek

8:00-8:45

IV b, V a, V b

Letko Aneta

Świetlicowe kółko techniczne

ostatni wtorek miesiąca

12:00-12:45

I-III

Maciejczuk Ewa

Koło CARITAS

wtorek

15:00-16:00

II-VI

Magnuszewska Barbara

Zajęcia plastyczne

wtorek

15:30-16:30

I-VI

Matuk Katarzyna

„Mistrzowie Kodowania”- koło informatyczne

poniedziałek

14:35:-15:20

IV-VI

Mociak Izabela Agata

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

14:25:-15:20

II

Potęga Jolanta

Koło języka angielskiego kl. V-VI

poniedziałek

14:25:-15:20

V a, VI a

Ptak Ewa

Koło sprawnych rąk

środa

10:35-11:30

I a

Sakowicz Artur

Gimnastyka korekcyjna

poniedziałek

15:20-16:25

V

Sawczuk Ewa

Zajęcia wyrównawcze
Koło matematyczne

środa
czwartek

8:00-8:45
14:35-15:20

IVa, VIa, VI b
VI a, b

Sacharczuk Roman

Chór szkolny (koło religijne)

środa

12:45-13:30

IV – VI

Stemporowska Ewa

„Mali Artyści”
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

czwartek
poniedziałek

14:25:-15:20
15:30-16:15

II a
II a, b, c,d

Sztabkowska Krystyna

„Żyj zdrowo”

piątek

14:30-15:10

Ia, IIb, IIIa, b, c

Śliwska Anna

Koło języka rosyjskiego
koło języka angielskiego

wtorek
czwartek

8:55-9:40
8:00-8:45

VI b
V a, VI b

Sasinowska Aneta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Koło teatralne

piątek
czwartek

piątek

8:00-8:45
14:35-15:20
14:35-15:20

V b, Va, VIb,
VIa
IV a, V b

Urszula Jakuć

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla kl.III a

piątek

8:00-8:45

III a

Rożko-Purta Lucyna

Koło historyczne

poniedziałek

14:35-15:20

VI b, a

Marta Nowik

Koło Miłośników Biblii

wtorek

14:35-15:20

IV b, V b

Katarzyna Szoplik

Warsztaty recytatorskie

środa

13:15-14:15

I-III

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016.17

Użytkownicy online

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok