Dzień piżamowca :)

W dniu 19.10.2017 r. w naszej szkole odbył się dzień piżamowca.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w pomysł zaproponowany przez SU. Na korytarzu można było zobaczyć różne zwierzęta, postacie z bajek oraz wielu uczniów, którzy mieli na nogach mięciutkie kapciusie.

„Podaruj grę edukacyjną świetlicy szkolnej”

Włącz się do akcji

„Podaruj grę edukacyjną świetlicy szkolnej”

Jeżeli masz w domu grę edukacyjną, np. gry planszowe, puzzle, szachy, klocki, warcaby, których już nie używasz, przekaż je świetlicy szkolnej. Skorzystają z nich Twoi koledzy i koleżanki.
Gry możesz zostawić w kartonie z napisem „Podaruj grę edukacyjną świetlicy szkolnej”, który znajduje się na parterze, przy portierni.

Zachęcamy do dzielenia się z innymi.

Samorząd Uczniowski SP 15

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA Z KONKURSAMI

24 listopada 2016r. uczniowie klas IV, V i VI tańczyli i brali udział w konkursach podczas trzygodzinnej dyskoteki andrzejkowej. Wszyscy bawili się doskonale :)
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje Radzie Rodziców za sfinansowane didżeja.

zapraszamy do galerii zdjęć

DZIEŃ UŚMIECHU

7 października 2016r. obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. W tym dniu każda klasa wywieszała na drzwiach sali wykonany przez siebie plakat dotyczący Dnia Uśmiechu. Poza tym uczniowie ubierali się tego dnia na żółto i pomarańczowo :). Uśmiechnij się!

zapraszamy do galerii zdjęć

Dzień Wiosny w kl. IV-VI

Początek wiosny w naszej szkole przywitaliśmy w piątek 20 marca 2015 r. Z tej okazji na sali gimnastycznej odbył się pokaz Mody Wiosennej 2015. Wszyscy uczniowie kl. IV-VI, którzy przebrali się na dzisiejszą uroczystość, mogli zaprezentować swoje stroje. JURY dokładnie przyglądało się kreacjom. Biorąc pod uwagę reakcję publiczności, jurorzy nagrodzili uczniów, którzy wykonali taki strój. Zabawę przygotował i poprowadził Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Agnieszki Kubiak.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.Cool