Mikołajkowy turniej trójek w piłce siatkowej chłopców w Suwałkach.

10 grudnia chłopcy z kl. V a wzięli udział w Mikołajkowym turnieju piłki siatkowej chłopców w Suwałkach. Zajęli V, VI i IX miejsce. Chłopcy rywalizowali w kategorii wiekowej „trójki”.

II i III miejsce naszych sportowców

24 września 2017 r. chłopcy z klasy V a pod kierunkiem trenera Witolda Kaczmarka zdobyli II miejsce drużynowo i III miejsce w rozgrywkach indywidualnych podczas Festynu "Aktywni i sprawni" o puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy wysokich wyników naszym sportowcom! Oto oni: Krzywosz Kamil, Grabowski Jakub, Dobosz Damian, Królik Kamil, Chomczyk Sebastian, Boguń Michał, Kraszewski Filip, Tomporowski Maks.

galeria zdjęć :)

Awans siatkarek z V a

Dziewczyny z kl. V a w składzie: Patrycja Kuczynko, Sandra Sobieska, Agnieszka Czajkowska, Natalia Tyszko awansowały wczoraj do ćwierćfinału Kinder+ Sport. Były jedną z 15 drużyn w kategorii siatkówka dziewcząt. Wspierał ich dzielnie skład II: Oliwia Jelska, Milena Raczkowska, Natalia Pietraszewicz, Malwina Kulesza. Zawody rozegrały się w SP nr 21. Trener grupy: Witold Kaczmarek.
Brawo dziewczyny!

Stroje sportowe V a

Chłopcy z klasy V a mogą się pochwalić nie tylko wysokimi wynikami sportowymi. W tym tygodniu otrzymali wyczekiwane stroje sportowe. Czarno-niebieskie barwy na koszulkach jeszcze bardziej będą zachęcały ich do osiągania jak najlepszych wyników.

na zdjęciu V a i trener Marcin Czeremcha:

II miesjce siatkarzy z kl. V a

SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW

II MIEJSCE  w Igrzyskach Miasta Białegostoku klasy V a.
4 kwietnia w SP 34 odbył się finał pomiędzy szkołami: SP 26, 15, 34 i  21. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy II miejsce ! Gratulacje naszym siatkarzom i trenerowi panu Marcinowi Czeremcha.

Życzymy dalszych sukcesów !