GWIEZDNY MECZ - OTWARCIE SEZONU

Zapraszamy 20 października o godz. 18:30 na Gwiezdny mecz otwierający nowy sezon. Boisko Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku. CZEKAMY NA CIEBIE !

zobacz film promujący nasz gwiezdny mecz :)

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

13.10.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Z tej okazji uczniowie kl. VI a pod kierunkiem p. Anety Sasinowskiej przygotowali spektakl poruszający relacje uczeń-nauczyciel. Były życzenia, uśmiechy i piosenka z tej okazji wykonana przez chór szkolny, prowadzony przez nauczycielkę muzyki p. Ewę Kaczyńską.

Zapraszamy na fotorelację z tego dnia.

Rozpoczęcie zajęć z projektu "Budujemy swoją przyszłość z SP 15"

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PROJEKTU „BUDUJEMY SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z SP 15” ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD
23 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ NA ZAJĘCIA I DOSTARCZYLI DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA.

Wycieczka klas IV i V.

Dnia 29.09.2017 r.  uczniowie klasy 4a, 4c i 5b wraz z opiekunami: p. Agatą Horoszko, p.Jolantą Potęgą, p. Martą Kikolską- Kisiel i p. Urszulą Harasimczuk uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Uroczysko Ruczaj” we wsi Karczmisko. W czasie zabawy spotkaliśmy się z postaciami z legend i podań ludowych, wywodzących się z mitologii słowiańskiej, poczuliśmy się jak prawdziwi artyści lepiąc w glinie, wykręcając garnuszki na kole garncarskim, czy tworząc kartki z papieru czerpanego. Ponadto spędziliśmy miło  w czasie gier i zabaw na świeżym powietrzu . Nie zabrakło ogniska i pieczonych kiełbasek. Uroczysko Ruczaj to idealne miejsce na wypoczynek i naukę. Wycieczka dostarczyła nam wiele wrażeń. W świetny sposób połączyliśmy przyjemne z pożytecznym- naukę z rozrywką.

zapraszamy do galerii zdjęć

Harcerstwo w SP 15

15 Białostocka Gromada Zuchowa istnieje w naszej szkole już od wielu lat. Na stałe wpisała się w tradycję naszej szkoły. Zbiórki odbywają się w szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Broniewskiego 1 w Białymstoku. Gromada Działa przy Hufcu Białystok i Chorągwi Białostockiej. 15 BGZ ściśle współpracuje z 15 BDH „Mrok” i 115 BGZ- należy do 15 Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych.

W tym roku również będą u nas !

<<Czuj! Czy chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać nowych kolegów i koleżanki? Wyjeżdżać na biwaki, rajdy? Może chciałbyś zdobyć Znaczek Zucha i inne odznaki? Jeśli tak, zapraszamy Cię na pierwszą w tym roku zbiórkę zuchową 15 Białostockiej Gromady Zuchowej ,,Świetliki". Spotykamy się we czwartek (05.10.2017) o 15:30 w harcówce przy szatni SP 15.

Czekamy właśnie na ciebie! >>

Na wszystkie pytania odpowie drużynowa Asia- 729302245