Uczniowie klas 8

Drodzy uczniowie  - mimo trudnej sytuacji w jakiej wszyscy znaleźliśmy się, pamiętajcie że przed Wami jeszcze jedno trudne zadanie, egzamin ósmoklasisty. Na stronach OKE i CKE są arkusze egzaminacyjne do ćwiczeń. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. W razie wątpliwości zawsze możecie zapytać swoich nauczycieli. Dacie radę.

Alicja Sitko

OKE - Zestawy zadań powtórkowych

CKE - Egzamin ósmoklasisty

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I do SP 15 na rok szkolny 2020/2021

potwierdzenie woli rodzica zapisu dziecka do klasy I

Przypomnienie zawarte w Zarządzeniu:

pkt.11: "Rodzice kandydata zakwalifikowanego do danej szkoły są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do tej placówki w terminie do dnia 31 marca 2020 r. do godz. 15.00. Zachęcamy do elektronicznego potwierdzania woli poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres e-mail szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane."

Zadalne nauczanie SP15

Szanowni Państwo!  Drodzy uczniowie!

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, od środy - 25.03.2020 rozpoczynają się regularne zajęcia zdalnego nauczania. Na każdy tydzień otrzymywać będziecie za pośrednictwem dziennika elektronicznego  zadania do wykonania  na dany tydzień wraz z informacją, jaki jest sposób komunikacji z każdym nauczycielem oraz jaki jest zakres materiału i terminy zadań domowych. Udział w zajęciach dla wszystkich uczniów jest obowiązkowy, ponieważ w ich trakcie przekazywane będą treści pozwalające realizować podstawę programową z każdego przedmiotu. Proszę o codzienne sprawdzanie ZADAŃ DOMOWYCH w systemie dziennika elektronicznego VULCAN. Proszę o systematyczną pracę. Dyrekcja i grono pedagogiczne szkoły dołoży wszelkich starań, aby proces dydaktyczny przebiegał bez zakłóceń.

Dyrektor szkoły Alicja Sitko

plan lekcji na czas nauki zdalnej

Przedstawienie Bazyliszek

W naszej szkole aktywnie działa koło teatralne. Uczniowie klas piątych bawią się w teatr. Owocem intensywnej pracy w pierwszym semestrze była inscenizacja znanej warszawskiej legendy o Bazyliszku. Młodzi aktorzy z wielką satysfakcją i zaangażowaniem przygotowali scenografię, kostiumy i wcielili się  w role.

Narratorem była Maja Kurzyna, Garncarką – Karolina Oksiuta, Cebularką – Julia Tworkowska, Przekupką – Pola Postołowicz, Szewcem – Marcin Falkowski. Magdę, która po stracie brata, sama z lustrem w ręku wybrała się do strasznego Bazyliszka, zagrała Nicola Halicka, a Bazyliszka – Maciej Karp. W ostatnie scenie wystąpiły posągi – Wiktoria Warpechowska, Laura Wojciechowska oraz Patryk Skowroński. Oczywiście wszystko dobrze się skończyło – kamienne posągi ożyły, a Magda odnalazła Marka. Nastrój zbudowała odpowiednio dobrana muzyka. Publiczność, oglądająca to przedstawienie mogła doznać trochę strachu, ale również radości. Spektakl obejrzały nasze przedszkolaki oraz goście przybyli na  Dzień Otwarty.