Zebranie Rady Rodziców SP 15 2019 r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ZEBRANIE KLASOWYCH RAD RODZICÓW Z DYREKCJĄ SZKOŁY – wybory prezydium Rady Rodziców na nowy rok szkolny

11.09. 2019 r. godz. 17:00
sala teatralna I p.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zebrania z rodzicami - wrzesień 2019

*****************************************************

9 września r. (poniedziałek) godz. 17:00 korytarz na I piętrze kl. I-III

10 września r. (wtorek) godz. 17:00 korytarz na I piętrze kl. IV-VIII

- spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące korzystania z dziennika elektronicznego Vulcan

- po prezentacji spotkania rodziców z wychowawcami w salach ( wybór klasowych Rad Rodziców, sprawy różne dotyczące danej klasy)

- po zebraniach w szkolnej czytelni będzie możliwość założenia konta w dzienniku elektronicznym dla tych rodziców, którzy będą potrzebowali pomocy w tym zakresie

ZAPRASZAMY :)

******************************************

Dziennik elektroniczny VULCAN

Od bieżącego roku szkolnego w naszej szkole będzie funkcjonował dziennik elektroniczny firmy Vulcan. Jest to bardzo nowoczesny i zarazem wygodny sposób prowadzenia dokumentacji szkolnej. Dla rodzica oprócz tradycyjnego logowania się na komputerze opracowano Moduł Dzienniczek + na urządzenia mobline (aplikację można pobrać na swój telefon bezpłatnie). Sposób logowania się rodziców do dziennika będzie omówiony na najbliższym zebraniu z rodzicami. Warunkiem prawidłowego korzystania z dziennika przez rodzica jest podanie dla wychowawcy klasy aktualnego adresu e-mail rodzica. Od b.r. jest to tez platforma kontaktu nauczycieli z rodzicami.
Serdecznie zapraszamy na zebranie. Instrukcje użytkowania dziennika Vulcan można również znaleźć na stronie: www.vulcan.edu.pl

INSTRUKCJA DLA RODZICA - JAK ZAŁOŻYĆ KONTO RODZICA?

DOSTĘP MOBILNY DO APLIKACJI DZIENNICZEK +

Medal Diligentiae 2019 dla Patrycji Kuczynko i p. Agnieszki Kubiak

MEDAL DILIGENTIAE, czyli medal za pilność– medal ustanowiony w 1767 roku przez króla Stanisława Augusta, nadawany wychowankom Korpusu Kadetów w Warszawie jako zaszczytne wyróżnienie za pilność w nauce. Takie medale co roku wręcza Prezydent Miasta Białegostoku. W tym roku wśród nagrodzonych była nasza uczennica Patrycja Kuczynko oraz jej nauczycielka historii p. Agnieszka Kubiak.Na zdjęciu Patrycja stoi obok Pana Prezydenta, a po jej lewej stronie p. Agnieszka.

Serdecznie gratulujemy !

Zdjęcie pochodzi ze strony poranny.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019-20

Witamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców w nowym roku szkolnym !

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 2 września 2019 r.:

8:00 - msza św. w kościele pw. św. Floriana w Białymstoku

9:15 - klasy I-IV

10:00 - klasy V-VIII

Uczniowie spotykają się w sali gimnastycznej – (obowiązuje strój galowy), a następnie z wychowawcami udają się do swoich sal.

1 września w niedzielę o godz. 17:00 w cerkwi Świętego Ducha w Białymstoku odprawione zostaje  nabożeństwo przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zapraszamy :)