Zebrania z rodzicami 12-13 grudnia 2017

12 grudnia 2017 r. (wtorek) godz. 17:00 korytarz na I piętrze:

- prezentacja multimedialna z prelekcją dla rodziców klas I-III na temat: „Wpływ postaw rodzicielskich na kształtowanie się osobowości dziecka w młodszym wieku szkolnym. Trudności w nauce i zachowaniu”. – prelekcję poprowadzi psycholog Poradni Psychologicznej nr 2  w Białymstoku, mgr Joanna Wołosowicz

- po prezentacji spotkania rodziców z wychowawcami w salach ( zapoznanie rodziców z wynikami nauczania, zachowania i frekwencji uczniów, zapoznanie rodziców z osiągnięciami szkoły w bieżącym roku szkolnym, sprawy różne dotyczące danej klasy)

13 grudnia 2017 r. (środa) godz. 17:00 korytarz na I piętrze:

- prezentacja multimedialna z prelekcją dla rodziców
klas IV-VII na temat: „ Wpływ postaw rodzicielskich na kształtowanie się osobowości dziecka. Trudności w nauce i zachowaniu”. – prelekcję poprowadzi psycholog Poradni Psychologicznej nr 2  w Białymstoku, mgr Barbara Choroszewska

-ok. godz. 18:00 konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów

Przydział sal dla poszczególnych klas znajduje się przy wejściu do szkoły oraz na tablicy ogłoszeń dla rodziców.

Zapraszamy wszystkich rodziców do indywidualnych rozmów z nauczycielami.

Mikołajkowy turniej trójek w piłce siatkowej chłopców w Białowieży

W dniu 3.12.2017 odbył się Mikołajkowy turniej trójek w piłce siatkowej w Białowieży. Chłopcy z kl. V a pod opieką trenera p. Witolda Kaczmarka zajęli I, III i X miejsce.

Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć

XXII Ogólnokrajowy Turniej Piłki Koszykowej Młodzieży Prawosławnej

W sobotę 18 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Białymstoku (ul. Magnoliowa 13) odbył się XXII Ogólnokrajowy Turniej Piłki Koszykowej Młodzieży Prawosławnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców (6 uczniów prawosławnych z klas 4A, 5A, 6A ), którą przygotował katecheta prawosławny Pan Roman Sacharczuk. Nasza drużyna rozegrała 3 mecze z drużynami z białostockich szkół  i mecz z drużyną ze szkoły w Zabłudowie.

Dzień Tolerancji - zorganizowany przez SU

Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agnieszki Kubiak zorganizował 30 listopada b.r. Dzień Tolerancji. Każda klasa przygotowała prezentacje i plakaty na temat wylosowanego wcześniej państwa:

klasa IVa- Finlandia
klasa IVb- Meksyk
klasa IVc - Hiszpania
klasa Va- Ekwador
klasa Vb- Nowa Zelandia
klasa  VIa- Tanzania
klasa VIb- Japonia
klasa VIIa-Jordania
klasa VIIb-Rumunia

Czytaj więcej: Dzień Tolerancji - zorganizowany przez SU

XXV rocznica przeniesienia relikwii św. Męczennika Młodzieńca Gabriela – patrona dzieci i młodzieży

W dniach 21 września (wieczorem) i 22 września (z rana) uczniowie prawosławni Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku wraz ze swoim katechetą Panem Romanem Sacharczukiem uczestniczyli w uroczystościach poświęconych XXV rocznicy przeniesienia z Grodna do Białegostoku relikwii św. Męczennika Młodzieńca Gabriela – patrona dzieci i młodzieży.