Wyniki z egzaminu ósmoklasisty

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas 8 -  od 14 czerwca od godz. 10:00 można będzie sprawdzić swoje wyniki z egzaminu ósmoklasisty. Loginy i hasła przekazują wychowawcy klas już od środy. Natomiast wyniki można sprawdzać na stronie: www.wyniki.edu.pl

Zebranie Rady Rodziców SP 15

informacja -  TRÓJKI KLASOWE - ZEBRANIE RADY RODZICÓW W PONIEDZIAŁEK 17 CZERWCA O GODZ. 16:30

ZAPRASZA PREZYDIUM RADY RODZICÓW

Ważna informacja !

Decyzją Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku, ze względu na wysokie temperatury, lekcje zostają skrócone od dnia 12 czerwca do odwołania.

Wycieczka do ZOO

W środę, 5 czerwca, tuż przed godziną 9 grupa Zajączków i Jeżyków wyruszyła na wycieczkę do białostockiego ZOO 🐝. Przed wyjazdem przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego podróżowania 🚌 oraz jak należy się zachowywać by nie wystraszyć zwierząt 🐰.
Tuż za bramą zoo powitał nas piękny Puchacz🦉, który przyglądał się przedszkolakom z wielkim zainteresowaniem 😉. Mieliśmy okazję na żywo obserwować niedźwiedzia 🐻 grzejącego swoje futro na słońcu, 🐔czubatki dziobiące w ziemi, wilka 🐺 wskakującego na skalę, osła🐴 na którym usiadła czarna wrona, potężnego żubra 🐂 dostojnie chodzącego po swoim podwórku i wiele innych ciekawych zwierząt 🦌🐗🐎🐞🐐. Na zakończenie tej niesamowitej przygody udaliśmy się na pobliski plac zabaw gdzie mogliśmy nieco poszaleć 🤸. Po powrocie w przedszkolu czekał już na nas pyszny obiad 😋. To był bardzo udany dzień!

Zakończenie roku szkolnego 2018/19.

Środa 19 czerwca 2019 r. to dzień zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Nasza szkoła zakończy ten rok najpierw mszą św. w kościele pw. św. Floriana w Białymstoku o godz. 8:00.

Następnie na sali gimnastycznej odbędą się apele:

klasy I-III - godz. 9:15

klasy IV-VI - godz. 10:00

klasy VII – VIII – godz. 11:30

9.06.2018 r. w niedzielę o godz. 14:00 w cerkwi Świętego Ducha w Białymstoku molebien na zakończenie roku szkolnego oraz festyn parafialny dla dzieci i młodzieży na placu cerkiewnym.