Spotkanie z zawodnikami BAS w naszej szkole.

20 lutego gościliśmy w naszej szkole zawodników BAS. Mieliśmy okazję zobaczyć rozgrzewkę prawdziwych siatkarzy oraz ich umiejętności sportowych. Wspólny trening z uczniami dał nam wiele radości i zapału do dalszych treningów, tym bardziej, że jeden z zawodników BASu to nasz absolwent! Spotkanie z dawną wychowawczynią p. Ewą S. to z pewnością dla obojga miłe zdarzenie. Dziękujemy i zapraszamy częściej do Piętnastki !

O nas ...

JESTEŚMY SZKOŁĄ PRZYJAZNĄ DZIECKU I RODZINIE

<<<zapraszamy na film o SP 15>>>

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2018 - fotorelacja

15 lutego 2018 r. w progach szkoły gościliśmy rodziców i dzieci, które od września będą rozpoczynać swoją przygodę ze szkołą. Zaproszeni goście mieli możliwość poznania oferty naszej szkoły, zwiedzenia sal, pracowni komputerowych, sali teatralnej, sali zabaw, przedszkola, świetlicy dla dzieci oraz innych miejsc, gdzie na co dzień uczymy się i bawimy.
W poszczególnych klasach starsi uczniowie i nauczyciele przygotowali dla przyszłych pierwszaków zajęcia przyrodnicze, matematyczne, językowe, informatyczne, plastyczne, ruchowe i manualne. Zabawy bardzo podobały się, czego wyrazem były ich uśmiechnięte i zadowolone twarze.

Czekamy na Was we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2018

15 LUTY 2018 r. godz. 16:00

ZAPRASZAMY !

Rekrutacja uczniów 2018/19

Zasady rekrutacji  do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych na rok szkolny 2018/19 znajdują się w zakładce Rekrutacja uczniów.

REKRUTACJA 2018/2019

rozpocznie się 1 marca 2018 r. i potrwa do 9 marca 2018 r.