Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2018

12 października, na sali gimnastycznej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program artystyczny przygotowała p. Aneta Sasinowska z z kl. V c, a oprawę muzyczną p. Ewa Kaczyńska z chórem. Rada Rodziców złożyła na ręce p. dyrektor Alicji Sitko kwiaty i życzenia wszystkich nauczycielom i pracownikom administracji SP15. Kolejna część uroczystości należała do Samorządu Uczniowskiego, który pod kierunkiem p. Michała Bitdorfa przeprowadził wśród uczniów plebiscyt. Spośród nauczycieli wybrano:

  • MISS CIĘTEJ RIPOSTY - została nią p. Agnieszka Kubiak, nauczycielka historii
  • MISS ELEGANCJI - została nią p. Alicja Kostecka, nauczycielka jęz. niemieckiego
  • MISTER SPRAWIEDLIWOŚCI - został nim p. Witold Kaczmarek, nauczyciel wych.fiz.
  • MISS WIEDZY - została nią p. Ewa Sawczuk, nauczycielka matematyki
  • MISS KULTURY - została nią p. Ewa Kaczyńska, nauczycielka muzyki
  • MISTER HUMORU - został nim p. Michał Bitdorf, nauczyciel jęz. angielskiego
  • MISS CIERPLIWOŚCI - została nią p. Ewa Stemporowska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • MISS ŻYCZLIWOŚCI - została nią p. Izabela Kuczyńska, nauczyciel przyrody, geografii i biologii
  • MISS WYROZUMIAŁOŚCI - została nią p. Katarzyna Matuk, nauczyciel informatyki

Podczas apelu zostały też wręczone stypendia dla najlepszych uczniów naszej szkoły.

W tym dniu wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły składamy serdeczne życzenia dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

galeria zdjęć

,,Smaczna integracja"

W środę 3 października klasa 4 b wybrała się na warsztaty kulinarne do pizzerii "Da Grasso". Własnoręcznie wykonana pizza smakowała wyjątkowo!!! Był też czas na wspólną zabawę. Uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy. Pierwszy krok na drodze integracji klasy za nami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Wystawa "Polskę mieli w sercu"

Uczniowie klasy VII a i VII b od maja do września 2018 r. (pod kierunkiem p. B. Magnuszewskiej i p. A. Kubiak) przygotowywali projekt edukacyjny pt. Polskę mieli w sercu” Projekt zakładał dwa etapy realizacji i końcową prezentację prac. Pierwszy etap rezultatu prac uczniów można już oglądać  w holu szkoły na I piętrze. Są to kolaże przedstawiające sylwetki 7 wybranych postaci związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 r.

Prace z I etapu zostały wykonane przez uczniów kl. VII b. Drugi etap projektu ( prezentacje multimedialne) przygotowane przez uczniów kl, VII a będziemy przedstawiać pod koniec października.

galeria prac

Bezpieczeństwo na stadionie

W poniedziałek 24 września 2018r. uczniowie klas VI z p. Anną Śliwską i p. Martą Kikolską-Kisiel w ramach Programu Profilaktyczno-Edukacyjnego Wydziału Prewencji Policji Komendy Miejskiej wzięli udział w zajęciach "Wycieczka profilaktyczna po stadionie - bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas imprez masowych".

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo na stadionie

Poznajemy naszą małą Ojczyznę - Podlasie

W ramach Programu uczczenia 100-rocznicy odzyskania niepodległości Polski p. Marta Kikolska-Kisiel,  p. Izabela Kuczyńska i p. Agnieszka Kubiak we czwartek 27.09.2018r.  zorganizowały wycieczkę dla uczniów kl. V – VIII ph. "Poznajemy okolice Białegostoku: Tykocin, Narwiański Park Krajobrazowy".

Czytaj więcej: Poznajemy naszą małą Ojczyznę - Podlasie

Użytkownicy online

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok