Wielkanoc 2019

"Bóg jest naszej drogi celem,
Bóg jest naszym Zmartwychwstaniem,
Naszym Przyjacielem drogim, naszym zaufaniem.”

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja" życzy społeczność Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku

Egzaminy za nami !

Po dzisiejszym, ostatnim egzaminie ósmoklasistów wszyscy odetchnęli z ulgą - uczniowie, ich rodzice i nauczyciele. Egzaminy okazały się łatwiejsze niż próbne testy, które dotychczas uczniowie wypełniali. Naszych zdających, tuż przed egzaminem, odwiedziła ekipa TVP 3 Białystok - zobaczcie relację:

bialystok.tvp.pl

Egzamin ósmoklasisty

Uczniów klas 8 zapraszamy w poniedziałek 15.04.2019 r. na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego,
we wtorek 16.04.2019 r. na egzamin z matematyki,
a we środę 17.04.2019 r. na egzamin z języka angielskiego.
Zbiórka w tych dniach o godz. 7:45 w stołówce szkolnej. Obowiązuje strój galowy.

Drogi Uczniu ! Weź ze sobą długopis z czarnym tuszem, legitymację i małą wodę niegazowaną. Na 16.04.2019 r. na egzamin z matematyki dodatkowo linijkę.

KOMUNIKAT O PRZYBORACH

Życzymy Ci powodzenia na egzaminach!

Informacja dla rodziców - strajk nauczycieli

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku informuje o kontynuacji akcji strajkowej. Jest zbyt mała ilość nauczycieli, aby zapewnić prawidłową organizację pracy. W związku z tym bardzo prosimy o wyrozumiałość i zorganizowanie opieki swoim dzieciom we własnym zakresie. Nikt nie wie jak długo potrwa ta trudna sytuacja. Serdecznie proszę o śledzenie informacji w mediach i na naszej stronie internetowej.

Dyrektor szkoły - Alicja Sitko

Nasi uczniowie na IX Konkursie Biblijnym

5 kwietnia b.r. w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku odbył się IX Konkurs Biblijny. W tym roku tematem przewodnim była Ewangelia św. Jana. W konkursie udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Kamil Ławyszko (7A), Natalia Pietraszewicz (7A), Natalia Sawczuk (7B), Klaudia Śliwska (8B). Uczniów przygotował i wspierał podczas zmagań konkursowych p. Roman Sacharczuk.