Uczniowie klas 8

Drodzy uczniowie  - mimo trudnej sytuacji w jakiej wszyscy znaleźliśmy się, pamiętajcie że przed Wami jeszcze jedno trudne zadanie, egzamin ósmoklasisty. Na stronach OKE i CKE są arkusze egzaminacyjne do ćwiczeń. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. W razie wątpliwości zawsze możecie zapytać swoich nauczycieli. Dacie radę.

Dyrektor szkoły
Alicja Sitko

OKE - Zestawy zadań powtórkowych

CKE - Egzamin ósmoklasisty

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I do SP 15 na rok szkolny 2020/2021

 

potwierdzenie woli rodzica zapisu dziecka do klasy I

Przypomnienie zawarte w Zarządzeniu:

pkt.11: "Rodzice kandydata zakwalifikowanego do danej szkoły są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do tej placówki w terminie do dnia 31 marca 2020 r. do godz. 15.00. Zachęcamy do elektronicznego potwierdzania woli poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres e-mail szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane."

Zadalne nauczanie SP15

Szanowni Państwo!  Drodzy uczniowie!

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, od środy - 25.03.2020 rozpoczynają się regularne zajęcia zdalnego nauczania. Na każdy tydzień otrzymywać będziecie za pośrednictwem dziennika elektronicznego  zadania do wykonania  na dany tydzień wraz z informacją, jaki jest sposób komunikacji z każdym nauczycielem oraz jaki jest zakres materiału i terminy zadań domowych. Udział w zajęciach dla wszystkich uczniów jest obowiązkowy, ponieważ w ich trakcie przekazywane będą treści pozwalające realizować podstawę programową z każdego przedmiotu. Proszę o codzienne sprawdzanie ZADAŃ DOMOWYCH w systemie dziennika elektronicznego VULCAN. Proszę o systematyczną pracę. Dyrekcja i grono pedagogiczne szkoły dołoży wszelkich starań, aby proces dydaktyczny przebiegał bez zakłóceń.

Dyrektor szkoły Alicja Sitko

  plan lekcji na czas nauki zdalnej

Przedstawienie Bazyliszek

W naszej szkole aktywnie działa koło teatralne. Uczniowie klas piątych bawią się w teatr. Owocem intensywnej pracy w pierwszym semestrze była inscenizacja znanej warszawskiej legendy o Bazyliszku. Młodzi aktorzy z wielką satysfakcją i zaangażowaniem przygotowali scenografię, kostiumy i wcielili się  w role.

Narratorem była Maja Kurzyna, Garncarką – Karolina Oksiuta, Cebularką – Julia Tworkowska, Przekupką – Pola Postołowicz, Szewcem – Marcin Falkowski. Magdę, która po stracie brata, sama z lustrem w ręku wybrała się do strasznego Bazyliszka, zagrała Nicola Halicka, a Bazyliszka – Maciej Karp. W ostatnie scenie wystąpiły posągi – Wiktoria Warpechowska, Laura Wojciechowska oraz Patryk Skowroński. Oczywiście wszystko dobrze się skończyło – kamienne posągi ożyły, a Magda odnalazła Marka. Nastrój zbudowała odpowiednio dobrana muzyka. Publiczność, oglądająca to przedstawienie mogła doznać trochę strachu, ale również radości. Spektakl obejrzały nasze przedszkolaki oraz goście przybyli na  Dzień Otwarty.

foto

Użytkownicy online

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok