Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty zostanie przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej 31 lipca 2020 r.

Odbiór zaświadczeń możliwy jest po przyjściu do szkoły (dzwonek u drzwi po lewej), z zachowaniem obowiązujących środków ostrożności (maseczka, rękawiczki). Wówczas pracownik szkoły po sprawdzeniu legitymacji ucznia wyda mu w.w. zaświadczenie. Uczeń musi potwierdzić odbiór w.w. zaświadczenia czytelnym podpisem. Odbioru zaświadczenia może również dokonać rodzic/opiekun prawny ucznia.

Zaświadczenia przekazujemy w godzinach 9:00 - 14:00

Absolwenci szkół podstawowych będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymali od dyrektora szkoły podczas rozdawania świadectw. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br. od godz. 10:00.

tutaj dokładna informacja MEN dotycząca publikacji wyników egzaminu oraz terminy !!!! ważne dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych

Testy do klasy sportowej

31 sierpnia 2020 r. o godz. 15:00 na sali gimnastycznej odbędą się testy sprawnościowe kwalifikujące uczniów klas III do klasy czwartej z elementami gry w piłkę siatkową na rok szkolny 2020/21.
Na testy należy zabrać ze sobą:

  1. Zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań do odbycia testu sprawnościowego.
  2. Strój gimnastyczny oraz obuwie sportowe, w których dziecko będzie wykonywało test.

    Czytaj więcej: Testy do klasy sportowej

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 - relacja

Zapraszamy na relację z zakończenia nauki w tym roku szkolnym. Z powodu pandemii zakończenie nauki w SP15 odbyło się z zachowaniem wytycznych sanitarnych obowiązujących placówki oświatowe.

zakończenie klas 8 zakończenie klas 1 - 7

 

Finał zbiórki baterii 2020

W roku szkolnym 2019/2020 nasz szkoła przystąpiła po raz kolejny do Ogólnopolskiej Akcji Zbiórki Baterii „Bez stresu dla środowiska”. W tym roku zakończyła się ona wyjątkowo 11.03 2020 r. ze względu na pandemię COVID – 19.
W zbiórce zużytych baterii uczestniczyło 20 uczniów z klas I – VI. Zebrano łącznie 7157 sztuk baterii.

Czytaj więcej: Finał zbiórki baterii 2020

Użytkownicy online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok