Zdrowie, zabawa i dobry humor - nie tylko w Dniu Dziecka

Szóstoklasiści podzieleni na dwa zespoły stoczyli bój pod hasłem: "Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć". Konkurencje wywołały wiele radości. Uczniowie mieli za zadanie: nadmuchać największy balon, zaprezentować plakat o tematyce prozdrowotnej, wykonać piramidę żywienia, wylosować zdrowe produkty żywieniowe, a także odgadnąć konkurencje sportowe pokazywane przez zawodników, czyli tzw. kalambury. Największy aplauz zdobyli uczniowie, którzy kręcili hula- hoop oraz dziewczyny biorące udział w jedzeniu jabłka zawieszonego na sznurku. Spotkanie uświadomiło nam, że najzdrowszy jest śmiech i to on powinien w przyszłości znaleźć się w piramidzie zdrowia. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, ŚMIECH TO ZDROWIE !

foto

Odsłony: 102

Użytkownicy online

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok