Zdrowie na talerzu - warsztaty w VI a

Dnia 25.05.19, w klasie 6 A, odbyły się warsztaty kulinarne pod hasłem „Zdrowie na talerzu”. Były one kontynuacją programu „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej”, realizowanego w tej klasie. Podczas warsztatów uczniowie wykonywali surówki i sałatki z warzyw i owoców pod opieką pani Anny Śliwskiej. Celem warsztatów było  promowanie zdrowego stylu życia, kreatywności oraz pracy zespołowej. Efektem działań były pyszne sałatki i surówki, którymi uczniowie częstowali inne grupy oraz nauczycieli. Na zajęciach koła języka angielskiego pod hasłem "Fresh and Vege and Fruity"  uczniowie wykonywali pomoce naukowe oraz tworzyli obrazy z owoców i warzyw.

foto

Odsłony: 263

Użytkownicy online

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok