Olimpijka z okazji Dnia Dziecka

Edukacja wczesnoszkolna i sportowe rozgrywki oraz warsztaty plastyczne promujące oszczędzanie w SKO - udał nam się Dzień Dziecka!!
W tym roku „Na sportowo, na wesoło”. Po Olimpijce, która zmęczyła, ale tyko trochę odbyły się warsztaty plastyczne ph. „Żyrafka Lokatka na wakacjach”. Dzieci wykonały cudne, kolorowe plakaty, które przypominają o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Było więc głośno, radośnie, sportowo i kolorowo. Tak mija nam kolejny szkolny rok...

Samych słodyczy z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzy grono pedagogiczne SP 15 :)

foto

Odsłony: 266

Użytkownicy online

Odwiedza nas 230 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok