Sukces siatkarzy - I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych

Wielkim sukcesem zakończył się udział chłopców z naszej szkoły w finałowym turnieju Igrzysk Miasta Białegostoku w piłce siatkowej klas piątych. Klasa V a wspierana przez ucznia Damiana Dobosza (VI a) pod opieką trenera Krzysztofa Juzwy jest najlepszą szkołą podstawową w Białymstoku. W turnieju finałowym po wcześniejszych eliminacjach i połfinałach wyłoniono cztery najlepsze szkoły. W meczu półfinałowym trafiliśmy na SP 21 -gospodarza turnieju. Spotkanie zakończyło się naszą wygraną w setach 2-0. W innym półfinale faworyt rozgrywek SP 12 pokonał 2-0 SP32.  W spotkaniu finałowym potrzebny był dodatkowy set czyli tie-break , w którym zwyciężyliśmy 15-7, a cały mecz 2-1. Wśród chłopców zapanowała ogromna radość i duma.

Ogromne brawa za  ciężką pracę wykonaną na treningach i gratulacje dla trenera za prowadzenie grupy ! Życzymy jeszcze większych sukcesów w przyszłym roku !

Odsłony: 264

Użytkownicy online

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok