Zbieranie opłaca się !

Koniec roku szkolnego tuż, tuż, a więc nadszedł czas na podsumowania całorocznych akcji prowadzonych w naszej szkole. Dziś nagrodziliśmy wszystkich uczniów tj. 36 osób, które rozumiejąc potrzebę dbania o nasze środowisko oraz troszcząc się o nasze lasy  zbierały makulaturę.  Uczniowie razem zgromadzili 6182,95 kg makulatury.  Mistrzyniami  zbierania były: Anna Ostapczuk,  uczennica klasy I A, która nazbierała 1142,73 kg makulatury oraz Patrycja Pogoda, uczennica klasy VI a, która nazbierała 1129,86 kg makulatury.
Dziś nagrody otrzymali również wszyscy uczniowie, którzy systematycznie przez dziewięć miesięcy, raz w tygodniu wpłacali pieniądze  w Szkolnej Kasie Oszczędnościowej.  Oczywiście "zbieraczy" SKO mamy zdecydowanie więcej, jednak przypominamy, iż nagradzamy systematyczność, a nie zgromadzony kapitał!!!
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy w następnym roku szkolnym do udziału w zbiórce makulatury oraz w akcji systematycznego oszczędzania jak też  i w  innych akcjach organizowanych w SP 15. 

        Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród.

Podziękowania kierujemy do : Nadleśnictwa Dojlidy, Discovery Chanel,  EBMiA, Pizzerii Lustro, Stowarzyszenia Kreatywne Podlasie, DK Wydawnictwo DK Doradztwo DK Szkolenia,  Banku PKO oraz Prezydium Rady Rodziców SP 15 za prowadzenie i monitorowanie całej akcji.

zapraszamy też na nasz blog SKO i prosimy o ciepłe komentarze i głos na: www.szkolneblogi.pl/blogi/strzal-w-15

foto

Odsłony: 483

Użytkownicy online

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok