Wycieczka do ZOO

W środę, 5 czerwca, tuż przed godziną 9 grupa Zajączków i Jeżyków wyruszyła na wycieczkę do białostockiego ZOO 🐝. Przed wyjazdem przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego podróżowania 🚌 oraz jak należy się zachowywać by nie wystraszyć zwierząt 🐰.
Tuż za bramą zoo powitał nas piękny Puchacz🦉, który przyglądał się przedszkolakom z wielkim zainteresowaniem 😉. Mieliśmy okazję na żywo obserwować niedźwiedzia 🐻 grzejącego swoje futro na słońcu, 🐔czubatki dziobiące w ziemi, wilka 🐺 wskakującego na skalę, osła🐴 na którym usiadła czarna wrona, potężnego żubra 🐂 dostojnie chodzącego po swoim podwórku i wiele innych ciekawych zwierząt 🦌🐗🐎🐞🐐. Na zakończenie tej niesamowitej przygody udaliśmy się na pobliski plac zabaw gdzie mogliśmy nieco poszaleć 🤸. Po powrocie w przedszkolu czekał już na nas pyszny obiad 😋. To był bardzo udany dzień!

foto

Odsłony: 501

Użytkownicy online

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok