Zielona szkoła -"Królowa woda" koło Augustowa

W dniach 10 - 12 czerwca 2019 uczniowie klas V-VIII wraz z wychowawcami: Izabelą Kuczyńską, Agnieszką Kubiak i Michałem Bitdorfem wyjechali na zieloną szkołę do ośrodka "Królowa woda" koło Augustowa. Ośrodek położony jest na zalesionym brzegu Jeziora Sajno. Dzieci brały udział w wycieczkach po okolicy, uczestniczyły w grach i zabawach na świeżym powietrzu. Spacery, gry zespołowe, konkursy i plażowanie sprawiały, że z każdym dniem byliśmy bardziej opaleni i pełni słonecznych witamin.

Początki często bywają trudne, szczególnie dla kogoś, kto wyjeżdża pierwszy raz. Ale pokonaliśmy wspólnie to, co sprawiało nam trudności i poczuliśmy się trochę jak u siebie, znaliśmy każdy zakątek, wszystkich ludzi. Gdy autokar wyruszył w drogę powrotną, na wielu buziach malował się żal.
Zieloną szkołę przetrwaliśmy szczęśliwie. Trochę zadrapań i kilka siniaków, to efekt aktywności dzieci. Można więc powiedzieć, że był to udany pobyt i za rok na pewno będą chętni na kolejne przygody.

foto

Odsłony: 608

Użytkownicy online

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok