Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste  zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 19 czerwca 2019 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po mszy św. wszyscy zebrali się na hali sportowej. Wówczas to podczas trzech części I-III, IV-VI oraz VII-VIII pożegnaliśmy ten rok szkolny. Trzecioklasiści zatańczyli poloneza, nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas szóstych, a po uroczystym ślubowaniu przedstawicieli samorządu uczniowskiego i naszych absolwentów przyszedł czas na wręczenie nagród najlepszym uczniom, dyplomów i podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu.

Pani Dyrektor Alicja Sitko wręczyła także listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce. Prezydium Rady Rodziców oraz rodzice absolwentów złożyli na ręce pani Dyrektor podziękowania za trud włożony w wychowanie dzieci. Na pożegnacie szóstoklasiści wręczyli nauczycielom pamiątkowe medale i kwiaty oraz zaprezentowali ciekawy program artystyczny.  Nie obyło się bez łez z powodu rozstania ze „starą” szkołą podstawową, w której spędzili 8, a niektórzy wraz z zerówką 9 lat swojego życia. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

foto z uroczystości

Odsłony: 761

Użytkownicy online

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok