Medal Diligentiae 2019 dla Patrycji Kuczynko i p. Agnieszki Kubiak

MEDAL DILIGENTIAE, czyli medal za pilność– medal ustanowiony w 1767 roku przez króla Stanisława Augusta, nadawany wychowankom Korpusu Kadetów w Warszawie jako zaszczytne wyróżnienie za pilność w nauce. Takie medale co roku wręcza Prezydent Miasta Białegostoku. W tym roku wśród nagrodzonych była nasza uczennica Patrycja Kuczynko oraz jej nauczycielka historii p. Agnieszka Kubiak.Na zdjęciu Patrycja stoi obok Pana Prezydenta, a po jej lewej stronie p. Agnieszka.

Serdecznie gratulujemy !

Zdjęcie pochodzi ze strony poranny.pl

Odsłony: 257

Użytkownicy online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok