Dziennik elektroniczny VULCAN

Od bieżącego roku szkolnego w naszej szkole będzie funkcjonował dziennik elektroniczny firmy Vulcan. Jest to bardzo nowoczesny i zarazem wygodny sposób prowadzenia dokumentacji szkolnej. Dla rodzica oprócz tradycyjnego logowania się na komputerze opracowano Moduł Dzienniczek + na urządzenia mobline (aplikację można pobrać na swój telefon bezpłatnie). Sposób logowania się rodziców do dziennika będzie omówiony na najbliższym zebraniu z rodzicami. Warunkiem prawidłowego korzystania z dziennika przez rodzica jest podanie dla wychowawcy klasy aktualnego adresu e-mail rodzica. Od b.r. jest to tez platforma kontaktu nauczycieli z rodzicami.
Serdecznie zapraszamy na zebranie. Instrukcje użytkowania dziennika Vulcan można również znaleźć na stronie: www.vulcan.edu.pl

INSTRUKCJA DLA RODZICA - JAK ZAŁOŻYĆ KONTO RODZICA?

DOSTĘP MOBILNY DO APLIKACJI DZIENNICZEK +

Odsłony: 863

Użytkownicy online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok