Dzień Języków Obcych 2019

Dnia 26.09.2019 r. w naszej szkole, odbył się apel z okazji Dnia Języków Obcych zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Anny Śliwskiej i pana Michała Bitdorfa. Celem apelu było motywowanie do nauki języków obcych oraz dobra zabawa. Podczas apelu klasy 4-6 prezentowały różne kraje, wylosowane wcześniej podczas spotkania SU i próby ich języków. Klasa 4A przygotowała Litwę, 5A Egipt, 5B Turcję, 5C Danię, 6A Izrael, 6B Czechy, 6C Irlandię, 7A Holandię, 7B Chiny, 8A Bośnię i Hercegowinę, 8B Ukrainę.W swoich wystąpieniach uczniowie zaprezentowali plakaty z poszczególnymi krajami, najważniejsze informacje o nich, lokalne ciekawostki oraz kilka słów w ich językach (dzień dobry, do widzenia, proszę, przepraszam, dziękuję).  Apel, wspaniale i z dużą dawką humoru, poprowadził pan Michał Bitdorf.  Wszyscy uczniowie doskonale się bawili. Brawom i wybuchom śmiechu nie było końca.

foto

Odsłony: 818

Użytkownicy online

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.