Wizyta na strzelnicy

26 września 2019 r uczniowie Szkoły podstawowej nr 15 w Białymstoku wyruszyli na strzelnicę sportową „Kaliber” pod opieką  nauczyciela Edukacji dla bezpieczeństwa - p. Małgorzaty Bogdanowicz. Dla wielu uczestników był to pierwszy kontakt ze strzelaniem. Aby oddać strzał, trzeba było skoncentrować się, uważnie słuchać i wykonywać instrukcje prowadzącego, przeładować broń, dokładnie wycelować i strzał!!! Cali zdrowi i szczęśliwi wróciliśmy w szkolne mury.

foto

Odsłony: 810

Użytkownicy online

Odwiedza nas 328 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.