Uczniowie uczestniczyli w święcie patrona dzieci i młodzieży

W sobotę (21 września) wieczorem w cerkwi św. Mikołaja w Białymstoku uczniowie prawosławni naszej szkoły z rodzicami oraz nauczycielem religii prawosławnej p. Romanem Sacharczukiem uczestniczyli w święcie patrona dzieci i młodzieży – XXVII rocznicy przeniesienia relikwii świętego męczennika młodzieńca Gabriela z Grodna do Białegostoku.
O godz. 17:30 odbyło się przywitanie świętych relikwii na placu przed cerkwią, a o godz. 18:00 rozpoczęło się wieczorne nabożeństwo.

foto

Odsłony: 783

Użytkownicy online

Odwiedza nas 366 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.