Dzień Edukacji Narodowej w SP15 - 2019

Arystoteles powiedział: „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.

Pamiętając o tych słowach, uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Występ, pod opieką p. Anety Sasinowskiej i p. Katarzyny Sułkowskiej,  przygotowały dzieci z klasy V b  we współpracy z przedstawicielami samorządu uczniowskiego i chórem szkolnym pod kierunkiem p. Ewy Kaczyńskiej – nauczycielki muzyki.
Życzenia z tej okazji wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi złożyła p. Dyrektor Alicja Sitko, która podkreśliła jak ważny jest wzajemny szacunek i życzliwość we wzajemnych relacjach nauczycieli  i uczniów. W drugiej części uroczystości najzdolniejszym uczniom naszej szkoły zostały wręczone stypendia szkolne za wysokie wyniki w nauce.
Na koniec p. Dyrektor złożyła życzenia wszystkim uczniom, podkreślając, że rozwój talentu młodego człowieka jest dla nauczyciela źródłem największej satysfakcji.