Anioły w SP15

W naszej szkole ANIOŁY? Tak !!! Dzisiaj klasy 1-3 przeżywały ANIELSKI DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW. Ubrani na biało uczniowie wyglądali dzisiaj zupełnie inaczej:) Nie zabrakło też atrybutów anielskich- skrzydeł i aureoli. Ale oczywiście wszyscy wiemy, że najważniejsze jest czyste serce, o czym była mowa podczas szkolnej zabawy. Nie zabrakło śpiewu i tańca. Nawet taniec z balonami okazał się dla naszych uczniów prostym zadaniem. Na koniec zabawy zostały nagrodzone dzieci za anielskie przebranie. Na korytarzu pojawiły się też prace z wizerunkami ANIOŁÓW, a w klasach poruszono temat dobrych uczynków. Dzieci obdarowywały się listami, w których pisały o swoich koleżankach lub kolegach coś bardzo miłego. Wygląda na to, że dzisiaj było dużo uśmiechów. ...Bo przecież "każdy święty jest uśmiechnięty"- jak śpiewały dzieci. I właśnie NIEBA I ŚWIĘTOŚCI życzyliśmy sobie wzajemnie przed dniem WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.