Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada 2019 roku obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości. W całej Polsce odbyły się liczne uroczystości.

W naszej szkole uczciliśmy Narodowe Święto w piątek 8 listopada. Całą szkołę udekorowaliśmy biało--czerwonymi flagami, sercami, kotylionami. O godzinie 11:50 odbyła się uroczysta akademia na sali gimnastycznej, przygotowana przez uczniów z kl. VII b i VIII a, pod kierunkiem p. Agnieszki Kubiak i p. Ewy Kaczyńskiej. Na koniec cała szkoła i przedszkole odśpiewała cztery zwrotki hymnu polskiego łącząc się tym samym w akcji „Szkoła do Hymnu” zorganizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.

foto

Odsłony: 830

Użytkownicy online

Odwiedza nas 283 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.