Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada 2019 roku obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości. W całej Polsce odbyły się liczne uroczystości.

W naszej szkole uczciliśmy Narodowe Święto w piątek 8 listopada. Całą szkołę udekorowaliśmy biało--czerwonymi flagami, sercami, kotylionami. O godzinie 11:50 odbyła się uroczysta akademia na sali gimnastycznej, przygotowana przez uczniów z kl. VII b i VIII a, pod kierunkiem p. Agnieszki Kubiak i p. Ewy Kaczyńskiej. Na koniec cała szkoła i przedszkole odśpiewała cztery zwrotki hymnu polskiego łącząc się tym samym w akcji „Szkoła do Hymnu” zorganizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.