Mikołajki w przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 6 grudnia nadszedł wreszcie ten dzień. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych czekały wspólnie na Białobrodego z wielką niecierpliwością. Czas oczekiwania umiliły wszystkim tańce, piosenki oraz wesołe zabawy w kole. Oprócz pełnego prezentów worka, św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Mikołaju dziękujemy i zapraszamy do nas za rok!