„ŚWIADOMY PRZEDSZKOLAK”

11.12.2019 r. nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście z Fundacji Inicjatyw na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Impuls". Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Świadomy Przedszkolak". A wszystko po to, by uwrażliwić młode pokolenie na osoby niepełnosprawne. Przedszkolaki wysłuchały bajki z cyklu "Leon i jego niezwykłe spotkania", zapoznały się z alfabetem Braille'a oraz wierszem "Wpadła gruszka do fartuszka", przedstawionego przy pomocy migania. Zostały również zapoznane ze sprzętem wykorzystywanym przez osoby niepełnosprawne, tj. wózkiem inwalidzkim i białą laską. To było bardzo ważne i pouczające spotkanie.

foto

Odsłony: 353

Użytkownicy online

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok