Konkurs kolęd i pastorałek "Bóg się rodzi"

16 grudnia 2019 r w naszej szkole odbył się konkurs śpiewania kolęd i pastorałek z karaoke pod hasłem "Bóg się rodzi", organizowany przez p. Violettę Kowejsza. 16 uczestników z klas I-III przypomniało nam piękny zwyczaj śpiewania kolęd i wprowadziło w świąteczny bożonarodzeniowy nastrój. Jury w składzie p. Marzena Kowalczuk, Małgorzata Szmittko i Katarzyna Sułkowska oceniało śpiewających.

I miejsce zajęła Gabrysia Kijewska z klasy I a , II miejsca przypadły Julce Łuczak i Basi Dominiak z I a oraz Kamilowi Ingielewiczowi z II b i Kornelii Ruszkowskiej z III a. Na III miejscu uplasowali się Klaudia Kaślewicz z II b, Piotr Szymczuk i Wiktoria Marciszewska z III a, oraz Zuzia Jackiewicz z III b. Wyróżnienia zostały przyznane Wiktorii Artemiuk i Ani Ostapczuk z II a. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy.

foto

Odsłony: 142

Użytkownicy online

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok