Wspólne kolędowanie klasy I a

Dnia 17 stycznia 2020 r., ostatniego dnia pierwszego semestru pierwszoklasiści przybyli z rodzicami na klasowe wspólne KOLĘDOWANIE. W podniosłej atmosferze mogli zatrzymać się na chwilę, aby wsłuchać się w tekst kolęd. Dzieci śpiewały grupowo i indywidualnie, ale też i Rodzice zostali zaproszeni na scenę ku zadowoleniu ich pociech. To spotkanie stało się przedłużeniem radości BOŻEGO NARODZENIA. Na koniec były pamiątkowe, drobne upominki, w tym prace plastyczne uczniów: "ANIOŁKI".
Życzymy wszystkim radości w sercu 💕 i spotykania Aniołów w codzienności.

foto

Odsłony: 105

Użytkownicy online

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok