Zagłosuj na nasze przedszkole w konkursie "Hotel dla owadów"

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie pt.: „Hotel dla owadów” zorganizowanym przez Leroy Merlin Hetmańska w Białymstoku.
Samodzielnie zbudowaliśmy domek, a następnie wyposażyliśmy go w ekologiczne materiały (patyczki, pnie drzew, trzciny, kamienie, cegły, szyszki, itp.). Już wkrótce owady otrzymają schronienie na nowo powstających łąkach kwietnych.

Zachęcamy rodziców do głosowania na zbudowany przez nas hotel dla owadów (HOTEL NR 4). My nieskromnie uważamy, że jest piękny:) Wystarczy zrobić drobne zakupy w Leroy Merlin Hetmańska do dnia 11.02.2020 (wtorek) i oddać wypełniony kupon z numerem naszego hotelu. Prosimy o głosowanie.

foto

Odsłony: 296

Użytkownicy online

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok