Zadalne nauczanie SP15

Szanowni Państwo!  Drodzy uczniowie!

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, od środy - 25.03.2020 rozpoczynają się regularne zajęcia zdalnego nauczania. Na każdy tydzień otrzymywać będziecie za pośrednictwem dziennika elektronicznego  zadania do wykonania  na dany tydzień wraz z informacją, jaki jest sposób komunikacji z każdym nauczycielem oraz jaki jest zakres materiału i terminy zadań domowych. Udział w zajęciach dla wszystkich uczniów jest obowiązkowy, ponieważ w ich trakcie przekazywane będą treści pozwalające realizować podstawę programową z każdego przedmiotu. Proszę o codzienne sprawdzanie ZADAŃ DOMOWYCH w systemie dziennika elektronicznego VULCAN. Proszę o systematyczną pracę. Dyrekcja i grono pedagogiczne szkoły dołoży wszelkich starań, aby proces dydaktyczny przebiegał bez zakłóceń.
Poniżej Zarządzenie Dyrektora szkoły w zakresie nauki zdalnej:

Dyrektor szkoły Alicja Sitko

zarządzenie Dyrektora szkoły

 

plan lekcji na czas nauki zdalnej

Odsłony: 247

Użytkownicy online

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok