Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I do SP 15 na rok szkolny 2020/2021

 

potwierdzenie woli rodzica zapisu dziecka do klasy I

Przypomnienie zawarte w Zarządzeniu:

pkt.11: "Rodzice kandydata zakwalifikowanego do danej szkoły są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do tej placówki w terminie do dnia 31 marca 2020 r. do godz. 15.00. Zachęcamy do elektronicznego potwierdzania woli poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres e-mail szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane."

Odsłony: 259

Użytkownicy online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok