„Parada Postaci Mitologicznych” - wyniki

     W konkursie adresowanym tylko do uczniów klas piątych wzięło udział 14 osób.
Z klasy 5a wystąpili:  Sandra Dąbkowska, Gabrysia Klejbuk, Weronika Kordyńska, Ola Reut, Zosia Żukowska oraz Alan Borysewicz, Piotr Puchalski, Mateusz Waboł i Krystian Szkiłądź, z klasy 5 b: Pola Postołowicz, Julia Opolska, Karolina Oksiuta, Julia Tworkowska oraz Marcin Falkowski. Nadesłano prace w dwóch kategoriach: film i zdjęcie. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie ulubionego bohatera mitologicznego.
Gratulujemy wszystkim ciekawych pomysłów, kreatywności w wykonaniu przepięknych strojów i rekwizytów. Chłopcy wybierali postać Zeusa, Hadesa oraz Hefajstosa. Natomiast wśród dziewcząt najbardziej popularne były boginie: Artemida, Demeter i Afrodyta. Ten konkurs pokazał, że można połączyć naukę zdalną z dobrą zabawą. Zobaczcie sami…

film

Odsłony: 45

Użytkownicy online

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok