Finał zbiórki baterii 2020

W roku szkolnym 2019/2020 nasz szkoła przystąpiła po raz kolejny do Ogólnopolskiej Akcji Zbiórki Baterii „Bez stresu dla środowiska”. W tym roku zakończyła się ona wyjątkowo 11.03 2020 r. ze względu na pandemię COVID – 19.
W zbiórce zużytych baterii uczestniczyło 20 uczniów z klas I – VI. Zebrano łącznie 7157 sztuk baterii.

Nagrody:
Julia Ł.  II b – 2300 baterii
Amelia B. II b – 1750 baterii
Anna O. II a – 1043 baterie
Wyróżnienia:
Olga L. IV a – 460 baterii
Gabriel M. II a – 410 baterii
Nagrody zostaną ufundowane przez Departament Gospodarki Komunalnej  Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Natomiast ich wręczenie nastąpi na przełomie września i października 2020 r. ze względu na COVID – 19.

Marzena T. Kowalczuk - koordynator zbiórki baterii w SP 15 w Białymstoku

Odsłony: 454

Użytkownicy online

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.