Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty zostanie przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej 31 lipca 2020 r.

Odbiór zaświadczeń możliwy jest po przyjściu do szkoły (dzwonek u drzwi po lewej), z zachowaniem obowiązujących środków ostrożności (maseczka, rękawiczki). Wówczas pracownik szkoły po sprawdzeniu legitymacji ucznia wyda mu w.w. zaświadczenie. Uczeń musi potwierdzić odbiór w.w. zaświadczenia czytelnym podpisem. Odbioru zaświadczenia może również dokonać rodzic/opiekun prawny ucznia.

Zaświadczenia przekazujemy w godzinach 9:00 - 14:00

Absolwenci szkół podstawowych będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymali od dyrektora szkoły podczas rozdawania świadectw. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br. od godz. 10:00.

tutaj dokładna informacja MEN dotycząca publikacji wyników egzaminu oraz terminy !!!! ważne dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych

Odsłony: 182

Użytkownicy online

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok