Harmonogram zebrań z rodzicami - wrzesień 2020

Podczas zebrań rodzice proszeni są o zachowanie obowiązujących wytycznych sanitarnych, w tym zakrywanie nosa i ust (maseczka lub przyłbica) oraz dezynfekcję rąk lub posiadanie rękawiczek ochronnych. Rodzic, u którego występują objawy chorobowe (opisane w wytycznych) nie przychodzi na zebranie i kontaktuje się z wychowawcą mailowo lub telefonicznie pod nr. tel 85 6511308.
Podczas zebrań będą omawiane najważniejsze sprawy związane z funkcjonowaniem szkoły w nowych warunkach oraz będą wybierane Rady Klasowe Rodziców.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na zebrania.

Dyrektor szkoły - Alicja Sitko

Odsłony: 55

Użytkownicy online

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok