Najlepsi z najlepszych 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej spośród wielu zdolnych i pracowitych uczniów naszej szkoły pani dyrektor Alicja Sitko wyróżniła dziś 13 najlepszych wręczając im stypendia naukowe. Są to osoby z najwyższą średnią ocen uzyskaną na koniec 2019/2020 roku oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem.

Nagrodzeni zostali:
Aleksandra Dudzicz, Julia Karpiuk, Aleksandra Nowosielska, Paulina Marta Szajkowska, Magdalena Zdrojkowska, Patrycja Pogoda, Troc Łukasz, Michał Boguń, Jakub Grabowski, Turowski Krystian, Bienias Antoni, Baluk Filip Dariusz, Suhak Tomasz.

Ze względu na niewielkie fundusze, które otrzymaliśmy z urzędu mogliśmy nagrodzić tylko osoby z najwyższą średnią. Jesteśmy dumni, że mamy w szkole TAKICH uczniów. Jeszcze raz gratulujemy im i zachęcamy pozostałych do zdobywania jak najlepszych wyników.

Odsłony: 27

Użytkownicy online

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok