Najlepsi z najlepszych 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej spośród wielu zdolnych i pracowitych uczniów naszej szkoły pani dyrektor Alicja Sitko wyróżniła dziś 13 najlepszych wręczając im stypendia naukowe. Są to osoby z najwyższą średnią ocen uzyskaną na koniec 2019/2020 roku oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem.

Nagrodzeni zostali:
Aleksandra Dudzicz, Julia Karpiuk, Aleksandra Nowosielska, Paulina Marta Szajkowska, Magdalena Zdrojkowska, Patrycja Pogoda, Troc Łukasz, Michał Boguń, Jakub Grabowski, Turowski Krystian, Bienias Antoni, Baluk Filip Dariusz, Suhak Tomasz.

Ze względu na niewielkie fundusze, które otrzymaliśmy z urzędu mogliśmy nagrodzić tylko osoby z najwyższą średnią. Jesteśmy dumni, że mamy w szkole TAKICH uczniów. Jeszcze raz gratulujemy im i zachęcamy pozostałych do zdobywania jak najlepszych wyników.

Odsłony: 569

Użytkownicy online

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.