Odnowiona pracownia komputerowa :)

Po wielu latach udało się przeprowadzić mały remont pracowni komputerowej. Wykładzina, która była tam bardzo długo odeszła w zapomnienie, a na jej miejsce pojawiła się nowa, lepsza, zgodna z nowymi przepisami BHP.
Cieszymy się z takiej zmiany - teraz lekcje informatyki będą odbywały się w jeszcze lepszych warunkach laughing

foto cool

Odsłony: 543

Użytkownicy online

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.