Europejski Tydzień Sportu 2020

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sporu w klasach IV-VIII został zorganizowany Test Coopera. Najlepsi biegacze zostali wybrani do reprezentowania naszej szkoły na Igrzyskach dzieci i młodzieży szkolnej w „Drużynowych biegach przełajowych“. Rywalizacje biegowe tradycyjnie odbyły się w lesie Pietrasze. Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg, tym samym wykazali się wspaniałym sportowym duchem walki, pokonując nie łatwą trasę. Ogromne brawa i gratulacje!

foto cool

Odsłony: 553

Użytkownicy online

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.