Tydzień Kodowania w SP 15

W dniach 10-25 października już po raz ósmy obchodzony był Europejski Tydzień Kodowania. Nasza szkoła wzięła w nim udział organizując w klasach II-III zajęcia z elementami kodowania i programowania. Drugoklasiści odkodowywali jesienne obrazki. W zaszyfrowanych kodach ukryły się jesienne drzewa, lisy, wiewiórki i jeże. Uczniowie klas III programowali robota Doc. Zaplanowanie właściwej drogi nie było łatwe. Dzieci z zapałem i cierpliwością doprowadziły robota do celu i osiągnęły sukces.

foto cool

Odsłony: 512

Użytkownicy online

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.