102 rocznica Odzyskania Niepodległosci przez Polskę

Nasza szkoła, podobnie jak większość szkół w Polsce przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu”. We wtorek, 10 listopada o godz. 11:11 przerwaliśmy lekcje na Teams i łącząc się on-line odśpiewaliśmy uroczyście hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Tego dnia zmieniliśmy swoje avatary na flagę biało-czerwoną aby włączyć się w obchody 102 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Pomimo obostrzeń epidemiologicznych chcemy podtrzymać tę tradycję i śpiewać hymn każdego roku.

na zdjęciu klasa 7 b śpiewa hymn na lekcji biologii z panią Anetą Letko

Odsłony: 494

Użytkownicy online

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.