102 rocznica Odzyskania Niepodległosci przez Polskę

Nasza szkoła, podobnie jak większość szkół w Polsce przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu”. We wtorek, 10 listopada o godz. 11:11 przerwaliśmy lekcje na Teams i łącząc się on-line odśpiewaliśmy uroczyście hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Tego dnia zmieniliśmy swoje avatary na flagę biało-czerwoną aby włączyć się w obchody 102 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Pomimo obostrzeń epidemiologicznych chcemy podtrzymać tę tradycję i śpiewać hymn każdego roku.

na zdjęciu klasa 7 b śpiewa hymn na lekcji biologii z panią Anetą Letko

Odsłony: 48

Użytkownicy online

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok