Szkolny konkurs „Stroik bożonarodzeniowy – ozdoba świątecznego stołu”

Masz niepowtarzalną okazję przygotowania wyjątkowej bożonarodzeniowej dekoracji stołu. Wykorzystaj symbole oraz dekoracje związane z tym radosnym świętem. Wykonana przez Ciebie praca będzie wspaniałą ozdobą w Twoim domu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  • konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów klas IV-VIII.
  • prace będą oceniane pod względem oryginalności pomysłu, estetyki wykonania oraz doboru i wykorzystania materiałów.
  • prześlij zdjęcie, które będzie przedstawiało Ciebie wraz z wykonaną pracą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 grudnia 2020 roku.
  • za udział w konkursie uczestnicy otrzymają dyplomy, pochwałę i punkty dodatnie z zachowania oraz ocenę celującą z techniki jako pracę dodatkową. Autorom trzech najciekawszych prac wręczymy nagrody rzeczowe.
  • Wyniki konkursu oraz prezentacja wykonanych prac zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły.

Organizator: Aneta Letko, Izabela Kuczyńska

Odsłony: 466

Użytkownicy online

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.