Akcja, wyślij pocztówkę świąteczną do naszej szkoły!

W ramach ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej akcji „Razem na Świętaspraw przyjemność innej osobie. Wykonaj własnoręcznie pocztówkę bożonarodzeniową oraz ułóż życzenia. Na kopercie napisz imię i nazwisko osoby (pracownika szkoły), której chciałbyś złożyć życzenia świąteczne. Tak przygotowany list przynieś do szkoły i wrzuć do ustawionej na korytarzu skrzynki z napisem „Pocztówka świąteczna”.
Do udziału w akcji zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły klas I-VIII. Twoje życzenia sprawią ogromną radość i niespodziankę w tym szczególnym czasie, kiedy nie możemy sobie złożyć życzeń osobiście.

Organizator: Aneta Letko, Izabela Kuczyńska

Odsłony: 480

Użytkownicy online

Odwiedza nas 391 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.