Akcja, wyślij pocztówkę świąteczną do naszej szkoły!

W ramach ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej akcji „Razem na Świętaspraw przyjemność innej osobie. Wykonaj własnoręcznie pocztówkę bożonarodzeniową oraz ułóż życzenia. Na kopercie napisz imię i nazwisko osoby (pracownika szkoły), której chciałbyś złożyć życzenia świąteczne. Tak przygotowany list przynieś do szkoły i wrzuć do ustawionej na korytarzu skrzynki z napisem „Pocztówka świąteczna”.
Do udziału w akcji zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły klas I-VIII. Twoje życzenia sprawią ogromną radość i niespodziankę w tym szczególnym czasie, kiedy nie możemy sobie złożyć życzeń osobiście.

Organizator: Aneta Letko, Izabela Kuczyńska