Szkolny konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa i ozdoba choinkowa"

Trudno sobie wyobrazić czas Bożego Narodzenia bez śpiewania kolęd i składania życzeń. W całej Polsce ludzie ozdabiają choinki i wysyłają sobie nawzajem kartki z życzeniami świątecznymi. Konkurs plastyczny adresowany jest do uczniów kl. 4 - 7.

UWAGA - WAŻNY SZCZEGÓŁ KONKURSU - kartka bożonarodzeniowa jest dla chętnych uczniów z klas 4, a ozdoba choinkowa jest dla chętnych uczniów z klas 5,6 i 7.

  • wykonaj własnoręcznie kartkę bożonarodzeniową lub ozdobę choinkową dowolną techniką plastyczną
  • forma pracy jest dowolny
  • oceniane będą: pomysłowość, poziom artystyczny i staranne wykonanie pracy
  • zgłoszone do konkursu prace oceni komisja konkursowa wybrana przez Organizatora 
  • uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają pamiątkowy dyplom, punkty dodatnie z zachowania oraz ocenę celującą za pracę dodatkową
  • praca powinna być podpisana metryczką zawierającą: imię, pierwszą literę nazwiska oraz klasę

Zdjęcia prac należy wysłać na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 14 grudnia 2020 r. Najciekawsze prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły. Organizator: Ewa Kaczyńska

Odsłony: 442

Użytkownicy online

Odwiedza nas 304 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.