Szkolny konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa i ozdoba choinkowa"

Trudno sobie wyobrazić czas Bożego Narodzenia bez śpiewania kolęd i składania życzeń. W całej Polsce ludzie ozdabiają choinki i wysyłają sobie nawzajem kartki z życzeniami świątecznymi. Konkurs plastyczny adresowany jest do uczniów kl. 4 - 7.

UWAGA - WAŻNY SZCZEGÓŁ KONKURSU - kartka bożonarodzeniowa jest dla chętnych uczniów z klas 4, a ozdoba choinkowa jest dla chętnych uczniów z klas 5,6 i 7.

• wykonaj własnoręcznie kartkę bożonarodzeniową lub ozdobę choinkową dowolną techniką plastyczną
  • forma pracy jest dowolny
  • oceniane będą: pomysłowość, poziom artystyczny i staranne wykonanie pracy
  • zgłoszone do konkursu prace oceni komisja konkursowa wybrana przez Organizatora