Konkurs Memory Master - wyniki

Dnia 20 listopada 2020 roku odbył się ogólnopolski konkurs leksykalny online z języka angielskiego Memory Master. Konkurs nie tylko sprawdza wiedzę uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęca uczniów do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej. W XIII edycji konkursu wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły.
Laureatami zostało 5 uczestników, zdobywając ponad 90% punktów. Najlepszym wynikiem w szkole może pochwalić się Paulina R., z klasy 5A, która napisała test na  99%. Laureatami II stopnia zostali: Kacper z klasy 5A – z wynikiem 95% i Ania S. z klasy 6B z wynikiem –95%. Laureatami III stopnia są Patryk Z. z klasy 6A - 94% i  Maciej K. z klasy 6B - 93%.
Szkolnym koordynatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego p. Jolanta Potęga.

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!