Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego

„Kartka bożonarodzeniowa i ozdoba choinkowa”

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4 -7, którzy wykonali prace w dwóch kategoriach:
- kartka bożonarodzeniowa dla ucz. kl. 4 – przysłano 9 prac;
- ozdoba choinkowa dla ucz. kl. 5, 6 i 7 – przysłano 21 prac
W sumie zgłosiło się 30 uczestników.
Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i piękna! Z 30 prac wybrano 19, które wyeksponowano na stronie internetowej szkoły. Ze względów epidemicznych wręczenie pamiątkowych dyplomów wszystkim uczestnikom odbędzie się po zakończeniu zdalnego nauczania, kiedy wrócimy do szkoły.
Świątecznie DZIĘKUJĘ za wzięcie udziału w konkursie oraz serdecznie GRATULUJĘ, życząc Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych dobrych dni w nadchodzącym 2021 roku.

Ewa Kaczyńska - organizator konkursu

foto cool