Przedświąteczna misja, czyli wizyta w banku PKO

Dnia 22.12.2020 uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami SKO udali się do Banku PKO z wielką przedświąteczną misją. I tak piękne, własnoręcznie zrobione bombki, wykonane przez uczniów klas I-III  w ramach konkursu plastycznego "Magiczna ozdoba choinkowa"  zawisły na choince w PKO Bank Polski S.A. Oddział 1 w Białymstoku. Potem były jeszcze świąteczne życzenia i nawet mikołajowe prezenty.
Bardzo dziękujemy za  prace, które wpłynęły na nasz konkurs. Nagrody oraz dyplomy wręczymy po powrocie do szkoły - mamy nadzieję, że będzie to zaraz po feriach zimowych.
Już teraz zapraszamy na nasz Blog SKO - STRZAŁ W 15 - https://www.szkolneblogi.pl/blogi/strzal-w-15
gdzie zostały zamieszczone zdjęcia wszystkich choinkowych ozdób.

Dziękujemy PKO BP za wspólną akcję i sponsoring nagród. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Opiekunowie SKO: Katarzyna Herbreder i Ewa Stemporowska zapraszają do obejrzenia relacji z tego wydarzenia