Przedświąteczna misja, czyli wizyta w banku PKO

Dnia 22.12.2020 uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami SKO udali się do Banku PKO z wielką przedświąteczną misją. I tak piękne, własnoręcznie zrobione bombki, wykonane przez uczniów klas I-III  w ramach konkursu plastycznego "Magiczna ozdoba choinkowa"  zawisły na choince w PKO Bank Polski S.A. Oddział 1 w Białymstoku. Potem były jeszcze świąteczne życzenia i nawet mikołajowe prezenty.
Bardzo dziękujemy za  prace, które wpłynęły na nasz konkurs. Nagrody oraz dyplomy wręczymy po powrocie do szkoły - mamy nadzieję, że będzie to zaraz po feriach zimowych. 
Już teraz zapraszamy na nasz Blog SKO - STRZAŁ W 15 - https://www.szkolneblogi.pl/blogi/strzal-w-15
gdzie zostały zamieszczone zdjęcia wszystkich choinkowych ozdób.

Dziękujemy PKO BP za wspólną akcję i sponsoring nagród. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Opiekunowie SKO: Katarzyna Herbreder i Ewa Stemporowska zapraszają do obejrzenia relacji z tego wydarzenia

Odsłony: 411

Użytkownicy online

Odwiedza nas 404 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.