Podsumowanie świątecznego konkursu

W okresie przedświątecznym został ogłoszony szkolny konkurs pn. „Stroik bożonarodzeniowy – ozdoba świątecznego stołu”. Celem konkursu było przybliżenie tradycji ręcznego wykonywania ozdób, stroików bożonarodzeniowych. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas IV-VIII. Spośród nadesłanych zdjęć prac bardzo trudno było wyłonić laureatów, bowiem wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością oraz doborem i wykorzystaniem różnorodnych materiałów.
Po burzliwych naradach komisja konkursowa postanowiła nagrodzić pracę Mikołaja z kl. 4a, Oliwii z kl. 4b, Justyny z kl. 6c oraz Oliwii z kl. 8b. Wszyscy uczniowie otrzymali pochwały, punkty dodatnie z zachowania oraz ocenę celującą z techniki jako pracę dodatkową. Po powrocie do szkoły wszystkim uczestnikom konkursu zostaną wręczone dyplomy, a laureatom – nagrody rzeczowe. Naszym zdolnym uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego prace konkursowe.

Organizatorzy: Aneta Letko, Izabela Kuczyńska