Powrót klas 1 - 3 do nauki stacjonarnej

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki od 18 stycznia b.r. uczniowie klas 1 - 3 wracają do nauki na terenie szkoły. Nauka odbywać się będzie w reżimie sanitarnym według w.w. wytycznych. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już we wrześniu 2020 r. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.
Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi.

Zmianie uległ też plan lekcji:
dla klas 1- 3 obowiązuje od 18.01.2021 r.
dla klas 4 - 8 obowiązuje od 1.02.2021 r.

Prosimy o zapoznanie się z nim poprzez dziennik elektroniczny.