Konsultacje i egzaminy próbne dla klas ósmych

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 DU/2021/202 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie wprowadza konsultacje z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego dla uczniów klas ósmych dotyczące przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. W.w. konsultacje będą odbywać się w piątki według ustalonego harmonogramu zajęć.

W ramach tych konsultacji w dniach 19.02 i 26.02.2021 r. odbędą się egzaminy próbne z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Testy zostały zakupione przez Radę Rodziców dla każdego ucznia klasy ósmej. Egzaminy i konsultacje będą odbywać się zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEiN dla szkół. O szczegółach poinformują wychowawcy klas ósmych.