Konsultacje i egzaminy próbne dla klas ósmych

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 DU/2021/202 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie wprowadza konsultacje z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego dla uczniów klas ósmych dotyczące przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. W.w. konsultacje będą odbywać się w piątki według ustalonego harmonogramu zajęć.

W ramach tych konsultacji w dniach 19.02 i 26.02.2021 r. odbędą się egzaminy próbne z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Testy zostały zakupione przez Radę Rodziców dla każdego ucznia klasy ósmej. Egzaminy i konsultacje będą odbywać się zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEiN dla szkół. O szczegółach poinformują wychowawcy klas ósmych.

Odsłony: 329

Użytkownicy online

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.