Nauka zdalna 22.03 - 11.04.2021 r.

Drodzy Rodzice

W związku z Rozporządzeniem MEiN z dn. 18 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wszystkie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze od 22.03. 2021 r. do 11.04.2021 r. będą odbywały się w trybie zdalnym.

Świetlica w naszej szkole do dnia 28.03. 2021 r. jest zamknięta (zachorowania wśród nauczycieli pracujących w świetlicy). Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje opieki świetlicowej dla swojego dziecka w dn. 29.03.- 08.04.2021 r. wnioskuje do dyrektora szkoły o objęcie dziecka taką opieką. Wniosek należy złożyć do skrytki w budynku szkoły najpóźniej dzień przed wysłaniem dziecka do świetlicy. Przepraszamy za utrudnienia, prosimy o zrozumienie i życzymy nadziei na lepsze jutro.

wniosek rodzica o objęcie dziecka opieką świetlicową w okresie Covid-19

Dyrektor szkoły
Alicja Sitko

Odsłony: 298

Użytkownicy online

Odwiedza nas 377 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.